Kontakt

Nasz doradca techniczny jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Telefon:+48 71 361 44 48

Wyślij e-mail do działu technicznego

Producenci

Kup Bilet

Dostawcy

1. Serwis Aulin24.pl służy do szybkiego tworzenia zamówień oraz sprzedaży za pośrednictwem sieci Internet jednak ceny prezentowane na stronach serwisu Aulin24.pl nie są ofertą w znaczeniu sprzedażowym wg. art 543 kodeksu cywilnego i mają charakter informacyjny.

2. Umowa sprzedaży zawierana jest pomiędzy klientem a firmą Aulin Hołysz Grzegorz .

3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

4. Koszt wysyłki towaru znajdziecie Państwo w zakładce dostawa. W przypadku nietypowych zamówień prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków indywidualnych.

5. Zamówienia przyjmowane są przez stronę www.aulin24.pl. Po złożeniu zamówienia otrzymują Państwo e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Status zamówienia można sprawdzić po zalogowaniu się na konto i kliknięciu zakładki "Twoje zamówienia". W opcji "Jednorazowe zamówienie" po wysłaniu przesyłki klient otrzymuje maila z potwierzdzeniem wysyłki.

6. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie otrzymania płatności lub po 24 godz. od chwili otrzymania zamówienia z opcją „za pobraniem”. Opcja "za pobraniem" wymaga akceptacji z działu obsługi klienta i zostanie potwierdzona osobną wiadomością.

7. Zamówienie zostanie zrealizowane w terminie 21 dni roboczych. Nie dotyczy to produktów , które są zmagazynowane i gotowe do sprzedaży. Te produkty wysyłane są w terminie do 3 dni roboczych. W przypadku niedostępności części towaru objętego zamówieniem, Klient zostaje poinformowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego dalszej realizacji (anulowanie zamówienia, częściowa realizacja, zmiana zamówienia).

8. Na sprzedaż promocyjną przeznaczono ograniczoną liczbę towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności ich wpływania, aż do wyczerpania zapasów produktu objętego promocją.

9. Do każdego zamówienia wystawiana jest Faktura proforma , która jest zestawieniem produktów zamówionych. Faktura VAT wystawiana jest w momencie skompletowania całości zamówienia  i załączana wraz z listem przewozowym i dokumentem WZ do wysyłki.

10. Wszystkie ceny towarów domyślnie są cenami detalicznymi brutto w złotych polskich (PLN) i aby zobaczyć ceny w Euro lub Dolarach Amerykańskich należy przełączyć wybór waluty w górnym , prawym rogu ekranu. Ceny dla sprzedaży detalicznej (brutto)  zawierają podatek VAT. Po zalogowaniu klienci hurtowi otrzymują odpowiedni ,indywidualny poziom rabatowy i  wówczas podana cena jest ceną netto pomniejszoną o rabat i nie zawiera podatku VAT (23%).

11. Towar dostarczany jest przesyłką kurierską. W obecności kuriera należy sprawdzić stan i zawartość paczki jeżeli towar jest niezgodny lub zniszczony należy sporządzić protokół.

12. Przy każdym produkcie stosujemy standardowy (patrz pkt 7 niniejszego regulamiu) czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od momentu otrzymania przez nas wpłaty za złożone zamówienie do chwili wysyłki zamówionych towarów. W przypadku opcji „za pobraniem” jest to czas od dnia następnego (24 godz. od złożenia zamówienia) od momentu złożenia zamówienia do wysyłki. W czas ten wlicza się tylko dni robocze.

13. Zamówienia na towary o różnych czasach realizacji wysyłane są po skompletowaniu całości zamówienia.

14. Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji zamówienia oraz czas dostawy przesyłki do odbiorcy.

15. Klient może wybrać następujące formy płatności:
a). Przelew bankowy na konto firmu Aulin (przedpłata)

!!! UWAGA !!!

Przelewu dokonuję się tylko i wyłącznie na konto firmy Aulin Hołysz Grzegorz o numerze 54 1020 5242 0000 2101 0023 6802 prowadzonego przez PKO BP S.A. III/ Oddz. we   Wrocławiu. W przypadku jakichkolwiek niezgodności prosimy o pilny kontakt z właścielem lub przedstawicielem firmy Aulin

e-mailem: aulin@aulin.com.pl   lub telefonicznie  +48 71 361 44 48


b). Opłata przy odbiorze (należność pobiera kurier)
c) płatność przelewem w terminie określonym  w umowie handlowej (dotyczy odbiorców hurtowych)

16. Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki (Ustawa z dnia 2 marca 2000r. "o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). Rezygnacja jest możliwa tylko, gdy towar nie był w żaden sposób używany oraz nie został zniszczony.

17. Firma Aulin szczyci się bardzo niską usterkowością swoich produktów jednak jeśli wystąpiłaby taka sytuacja jak wada produktu Klient powinien odesłać wadliwy produkt pod adres firmy Aulin dołączając do niego kopię faktury, a także wysłać e-mail (na adres sklep@aulin24.pl) przedstawiając powód reklamacji oraz numer zamówienia. Nie będą przyjmowane paczki za pobraniem. Reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie jednak nie dłużej jak  w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania przez firmę Aulin przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, towar uszkodzony/wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na sprawny, a jeżeli będzie to niemożliwe, firma Aulin zwróci nabywcy równowartość ceny produktu. Koszty przesyłki towaru reklamowanego firma Aulin zwraca niezwłocznie po rozpatrzeniu uznanej reklamacji.

18. Zgodnie z treścią art. 24 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy Państwa, iż rejestracja w naszym serwisie oznacza dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych (również adresu e-mail) dla celów marketingowych. Jednocześnie oświadczamy, że dane te wykorzystane będą jedynie do finalizacji zamówienia oraz kontaktu naszej firmy z Klientami, nie będą sprzedawane, ani przekazywane osobom trzecim. Każdy zarejestrowany w naszym serwisie ma możliwość wglądu w swoje dane oraz ich edycji.

19. W przypadku sprzedaży na rzecz konsumenta stosuje się w pierwszej kolejności przepisy prawa powszechnego dotyczącego sprzedaży na rzecz konsumenta.


eBiuletyn-Newsletter